Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hungarian - Magyar vBulletin Users

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ki frissített már?

Sziasztok!

Ki frissítette már az oldalát a vb4-re?

Jelentem, én sikeresen frissítettem. Fontosabb módosításokat mindet meg tudtam csinálni a 4-es verzióba is

Én jópár hibával találkoztam amire "még" nem tudok megldást.
    Pl:
    1. a blogban ha a bejegyzésre kattintasz majd a jobb oldali sávban a kersést használod nagy fehér képernyő fogad.
    2. A cikk írásakor a cms-ben a címkéket nem lehet megírni a felnyíló boxban.
    3. a cms-ben a cikehez írt komment szövege nem látszik teljesen, azaz "elveszik" ha módosítod majd ismét beírod akkor viszont már jó
    4. töménytelen css hiba ami bár nem túl zavaró mégis szemet szúr (taglista oldalon jobb oldalon felül Eredmény: 1 - 7 (7) összesen rész)

Őszintén szólva egy nagy rakat szar ahhoz képest amit írtak róla és ahhoz képest pedig hogy pl1-nél járunk.
    while(true){
    if(
    $someone->needsHelp() && $i->canHelp()) $post->help();
    if(
    $i->findBug()) $post->bug();
    }

Comment

Hát igen. számos hiba van benne..
      mondjuk ez csak az én bénaságom, de a cms-t valami miatt nem tudom működésre bírni.

Comment

Az alatt mit értesz hogy nem tudod működésre bírni?
        while(true){
        if(
        if(
        }

Comment

Valahogy nem akar megjelenni a tartalom, amit szeretnék.
          de mindegy. most semmi kedvem sincs ezzel foglalkozni. majd vizsgaidőszak után baszakodok még vele

Comment

Szekciók, kategóriák létrehozva? Jogosultságokat ellenőrizted?
            If you would like to see a Mass PM feature in VB please vote for it here
            *Learn Hungarian*

Comment

Nálam a cms-ben amúgy van egy számomra érthetetlen hiba. Ha a cikkhez írok kommenet magyarul akkor levágja a szöveg elejét és csak pár karakter látszik, ha angolul irok akkor viszont látszik a teljes szöveg. A hiba mind angol mind magyar nyelvű felületen jelentkezik.
              while(true){
              if(
              if(
              }

Comment

én a cms-nek már kb 5ször neki ugrottam, mindig eredménytelenül. hiába csinálok új felületet, jogosultságom is van, mégse látszik.
                mindegy. majd vizsgaidőszak után megpróbálkozok vele újra. addig hagyom

Comment

Érdekes problémák, nálam működik rendesen. jelentsétek őket a bugtrackeren, hátha másnál is előjöttek
                  akee, ha adsz az oldaladon admin hozzáférést szívesen megnézem neked.
                  If you would like to see a Mass PM feature in VB please vote for it here
                  *Learn Hungarian*

Comment

Akee megnéztem a nyelvi fájlod, az még a vBulletin 3.7 verzióból származik, sok hiba forrása lehet egy hibás nyelvi fájl. Nézd át javítsd a hibákat és vagy várd meg amíg egy tisztességes 4 verziót valaki közzé tesz vagy kezd el saját magad fordítani.
                    Én készítek egy változatot ha elkészült közzé teszem.

Comment

@tommy

beállítottalak adminnak. ahogyan nálad van, nekem az tökéletes
                      Köszi

@ZoltanN

a nyelvi fájlom a 3.6.x óta van, azóta frissül, ahogy a fórum szoftver is.
                      Tegező, vagy magázó verziót készítesz?

Comment

Egyelőre csak tegezőt készítek.
                        Az utolsó általam ismert nyelvi fájl az a 3.7.4 volt. Utána elvették a forgalmazási jogot és mindenkit idetereltek.

Comment

Ez sajnos igaz mivel én egy korábbi saját változattal próbálkotam ráadásul utf-8-as, és már látom én is hogy sok hiba ebből fakad. Ti melyik kódolással csináljátok?
                          while(true){
                          if(
                          if(
                          }

Comment

Enyém is UTF-8. azzal kezdtem anno. ha nem muszáj, én már nem változtatok. jobb a békesség

Comment

Tegnap frissítettem a 4.0.1-re a cms-el még nem foglalkoztam.

Comment

Hungarian - Magyar vBulletin Users

About this Group

Magyar vBulletin tulajdonosok és felhasználók klubja
                              Type: Public
                              Topics: 3
                              Comments: 47

Owner

Latest Group Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              X