Announcement

Collapse
No announcement yet.

Merhaba TÜrkİye'den Help!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Merhaba TÜrkİye'den Help!!!

  ARKADAŞLAR İNGİLEZCE fazla bilmediğim için buraya yazıyorum şimdi vbulletin almak istiyorum ama nasıl alınacağını bilmiyorum yanlış yapmamak için buraya yazma ihtiyacı duydum. http://www.vbulletin.com/order/ bu adrese giriyorum ama ingilizce olduğu için pek anlamadım şimdi arkadaşlar sırası ile nasıl alınacağını anlatırsanız mutlu olucağım ben vbulletin 160$ olanı alıcağım yani bir defa alınıyormuş bu ondan sonra bizim oluyormuş . ayrıca hangi kredi kartları geçerli bende kuveytturk visa var bununla satın alma işlemini yapabilirmiyim. GÜNLERDİR UĞRAŞIYORUM AMA BAŞARAMADIM  anlıyacağınız yanlış bir işlem yapmak istemiyorum. işte satın alma işlemini açıkladıktan sonra download sayfasımı çıkıyor yaoksa bir mail felanmı geliyor.

  hiç bir bilgi sahibi deyilim. beni aydınlatır ve satın almam için yönlendirirseniz sevinirm görüyorumki boarda türk arkadaşlarda var .


  Hepinize teşekkür ederim sayIgılar [by özgürcan...]

 • #2
  Hi there,

  In order to get support you must have a valid vBulletin license. Once you purchase one you will receive your customer details in an email. With those customer details you can login to the Members' Area and click on the 'Priority Support' link in the left menu. On the page that loads you must enter the email address you registered with on this support forum. When done correctly you will show up as a licensed members and you will receive priority support.

  If you do have a valid vBulletin license, I kindly request you to update your information.

  If you do not have a vBulletin license yet, I invite you to go through our Sales F.A.Q., ask for more information in our Pre-Sales Forum and visit our vBulletin Order Page.

  If you have no vBulletin license, but run the vBulletin forum software, I kindly request you to remove the data from your web server and purchase a license before you continue. We do not have a free version, lite version or downloadable version to 'test' out before purchase. If you want to 'test' vBulletin prior to purchase you can request an Live Admin Demo to play around with. For obvious reasons we can't provide support to unlicensed members.


  Thank you.

  Comment

  widgetinstance 262 (Related Topics) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.
  Working...
  X