Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Discussion] Turkish Language Pack

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Öncelikle bu dil dosyasını hazırlayan arkadaşa teşekkürler. Ellerine sağlık.

Ben dil dosyasını indirdim ama ne yazıkki bende Türkçe karakterlerin yerine birsürü garip garip karakterler çıktı. Bu başlık altındaki iki dil dosyasını da denedim. Acaba ne yapmak gerek?

Birde, bannerlar nasıl ekleniyor ve güzel temaları nerden bulabilirim yazabilirmisiniz?

Öneri: Görev dağılımı yapsakta, bu dil dosyasını baştan aşağı hep birlikte değiştirsek olmazmı?

Bu arada kullandığım versionu 3.0.7

Teşekkürler

Comment

Türkçe karakterden sıkıntı çekenler apachedeki tr desteğini kontrol etsin ve iso kodunuda. Eklentideki dosyalarda sorun yok ve kendi kullandığım dosyalar...

Comment

evet paylaşalım

Comment

what the hec are you saying?

Comment

Diller ve Terimler-Dil Yonetimi-Ayalari degistir-HTML Character Set bunun karsisina ISO-8859-9

yazarsaniz karakterler buyuk ihtimalle duzelir
            http://www.turkforum.net

Comment

Türkçe bir bölüm olması çok iyi olur ...
              bu arada tr dil dosyası için teşekkürler...
              Elinize saglık...
              Bu arada bana 3.5.0 bta 2 için eklentiler lazım onlar için bir link verebilirmisini....

Comment

türkçe dil dosyasını cektim eline sağlık ugur.

yanlız simdi baska bir proplem cıktı ortaya üyelerin mesajları admin onayı olmadan forumda görüntülenmiyor.

Forum izinlerini, Kullanıcı izinlerini düzenledim hatta full yetki verdim banamısın demiyor hala mesajlar admin onayı istiyor.

Varmı bunun baska ayarı? yardım lütfen

Comment

Originally posted by ponky
                  türkçe dil dosyasını cektim eline sağlık ugur.

yanlız simdi baska bir proplem cıktı ortaya üyelerin mesajları admin onayı olmadan forumda görüntülenmiyor.

Forum izinlerini, Kullanıcı izinlerini düzenledim hatta full yetki verdim banamısın demiyor hala mesajlar admin onayı istiyor.

Varmı bunun baska ayarı? yardım lütfen

Forumu düzenlemeniz gerekiyor. Forum eklediğiniz kolda forum düzenleme menüsünden gereken ayarı yapabilirsiniz...

Comment

Forumlar & moderatörler bölümüne girip (Forum izinleri) ne tıklıyorum registered users lerin izinlerinine düzenle deyip hepsini evet yapıp kaydedip cıkıyorum ve sonuç yine aynı admin onayı istiyor mesajlar

Comment

suraya bakarmısınız

http://www.elithediyelik.com/izin.JPG

Comment

İyi işte illaki hatayı gözünemi sokmamız gerekli (kızma şaka )

Hatanın nerde olduğunu anlamak için iyi bir göz ve birazda Türkçe yeterli

Bak bu gurubun mesajını daima onayla diye bir kısım var orası hayır olması gerekiyor...

Sorunun çözülecektir orayı hayır yapınca...

Sevgiler.

Comment

çok teşşekkür ederim ugur kardeş sorun cözüldü

(bu gurubun mesajını daima onayla) ben bunu tam tersi anlıyordum.

Comment

çok teşşekkür ederim ugur kardeş sorun cözüldü

(bu gurubun mesajını daima onayla) ben bunu tam tersi anlıyordum.
                            Sevindim, iyi çalışmalar, başarılar...

Comment

Şimdi indirdim paketi. 3.5.3 Versiyonu var bende. Umarım uygunlukta problemler çıkmaz.

Çeviri ve zahmet için teşekkürler Uğur Bey...

Comment

herkese merhabalar,

bize bölüm acmalarindan ziyade ilk önce tam anlamiyla bir türkce dil paketini hazirlamak icin bir grup kurabiliriz..

piyasada elime ne kadar türkce dil paketi gectiyse hepsini yükleyip denedim.. fakat elimde olanlarin yüzde 90 ni reklamlarla dolu.. bana cok itici geliyor.. kimisi emek verdim kapi gibi de reklami koyarim cinsinden.. bilmiyoru m ama beni bu cok üzüyor.. ben isvicreden bir ögrenciyim ve bu grubda görev almak isterim.. elimden geldigince yardim ederim..

yani söyle dört dörtük bir dil paketi.. herseyiyle türkce..

örnek olarak User CP`yi kimisi"Üye Sayfaniz" kimisi "Kontrol Paneli" kimisi de baska birsey demis.. böyle durumda oylamayla cözüm bulunur diye düsünüyorum..

atiyorum 1000 tane tümcecik varsa bunu da 10 bölse herkese 100 tümceciklik is düsecek.. basi da bence bu konuda en cok emegi gecen yapisn

hoscakalin..

Comment

widgetinstance 262 (Related Topics) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.
                                Working...
                                X