Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Discussion] Turkish Language Pack

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

I think you can't update the_berber's language is very good (it have got a little error)

Comment

i've now updated. now there is no char-set problem

Comment

Teşekkürler The_Berber Güzel çalışma eline sağlık

Thanks the_berber.

Comment

Teşekkürler Ugur Cetin. Bana vBulletin hakkında desten verecek olan var mı bu arada? Düzenlemeler falan yapılcak. MSN adresim: [email protected]

Comment

teşekkürer.

Comment

Acil.

Arkadaşlar,Ben Vbulletin 3.0.7 yükledim ve kafayı yemek üzereyim hiç bir yerde Türkçe dil paketini de bulamadım.Çok acil lazım,elinde olan var ise bana adres verirse çok sevinirim çok teşekkürler,Diğer dil paketlerini yapan arkadaşlara Teşekkürler.

Comment

Originally posted by sinana
                Arkadaşlar,Ben Vbulletin 3.0.7 yükledim ve kafayı yemek üzereyim hiç bir yerde Türkçe dil paketini de bulamadım.Çok acil lazım,elinde olan var ise bana adres verirse çok sevinirim çok teşekkürler,Diğer dil paketlerini yapan arkadaşlara Teşekkürler.
                vermiş olan arkadaşlar var onlardan indir 3.0.x önemli değil ayarlarıda bu şekilde yaparsın

<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-9"?>

<language name="TR" vbversion="3.0.7" type="custom">

<settings>
                <options><![CDATA[1]]></options>
                <languagecode><![CDATA[TR]]></languagecode>
                <charset><![CDATA[ISO-8859-9]]></charset>
                <imagesoverride><![CDATA[]]></imagesoverride>
                <dateoverride><![CDATA[]]></dateoverride>
                <timeoverride><![CDATA[]]></timeoverride>
                <registereddateoverride><![CDATA[]]></registereddateoverride>
                <calformat1override><![CDATA[]]></calformat1override>
                <calformat2override><![CDATA[]]></calformat2override>
                <logdateoverride><![CDATA[]]></logdateoverride>
                <locale><![CDATA[]]></locale>
                <decimalsep><![CDATA[.]]></decimalsep>
                <thousandsep><![CDATA[,]]></thousandsep>
                </settings>
                (

arkadaşlar bir birlik olalım biz has bir forum yani bölüm açsınlar böylelikle bildiklerimizi daha kolay ve hızlı paylaşmış oluruz böylelikle vbulletinde bilmeyen arkadaşlarda istifade etmiş olur. benimgibi ingilizcesi kıt olan çok ben biliyorum fakat bildiklerimi anlatamıyorum

Comment

Ben kendi kullandığım dil paketini yayınlamadım ancak isteyen olursa benimle temasa geçerse verebilirim. Herhangi bir yere turkcelestirme suna aittir filan yazmanıza gerekde yok.
                  vakvak bir bakıma söylediklerinde haklısın ama ben bu fikre sıcak bakıcaklarını sanmıyorum. Bunun birçok sebebi var ki en önemlileri yeterince Türk kullanıcıya sahip değiller. bunun yanısıra açıcakları bölümü moderate edemiyecekler ki bu çok büyük bir handikap onlar için. Kaldı ki Turk kullanıcılarının büyük kısmı hala nulled vbulletin kullanmayı tercih ediyor ve çoğu hosting şirketi bir yaptırım almayı seçmediği için bunun önüne kolay kolay geçemiyorlar.
                  Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan olursa seve seve yardım etmeye çalışırım. Style ihtiyacı olan vs... Benim siteye bakarsanız style ları filan görürsünüz.

Comment

Her konuda bende yardımcı olabilirim.

Comment

Bencede Türkçe bir bölüm olmalı. Ama biz istersek diğer ülkelerden oln kişilerde ister

Comment

Arkadaşlar bir anket oluştralım. Türklere has bölüm için birtane bile olsa ilk etapta kafidir. burdaki amaç bilgi birikimlerimizi ortaya koymak çok kısa zamanda hepimiz aynı seviyelerde oluruz çünki vbulletin forumu çok kapsamlı buda tek taraflı olaylara bakmak yanlış olur. bunlarda olmasa ben kendi forummumda açabilirim ama isteğim bu forumda böylebir bölüm açılmasıdır. bildiklerimi aktaramıyorum nedeni ingilizce bende yeterince iyi değil. Bunların avantajları çok zararımızda olmaz. bu konuya önem gösterelim arkadaşlar lütfen

Comment

Versiyon kaç için?

Comment

Arkadaşım dil dosyanda çok hata var. Uyarırım. Örneğin tüm Türkçe karakterleri ? olarak yaıyor.

Comment

Originally posted by skaterberk
                              Versiyon kaç için?
                              3.0.7 de kullanıyoruz sorun yok...

Comment

Originally posted by skaterberk
                                Arkadaşım dil dosyanda çok hata var. Uyarırım. Örneğin tüm Türkçe karakterleri ? olarak yaıyor.
                                aynısını kullanıyoruz arkadaşım hiç bir sorun yok

Comment

widgetinstance 262 (Related Topics) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.
                                Working...
                                X